Mina olen Jõulupäkapikk Noel ja ootan Sind koos kahe hea sõbra – Tallinna giidi Age ja laagrite korraldaja Tiina-Maiga – koos seiklema. Suvi on juba peaaegu käes ja ma ei ole Sind ammu näinud. Tule, seikleme viis päeva Tallinnas ja selle ümbruses!


Esimesel päeval seikleme Tallinna vanalinnas. Avastame vanalinna nii kõrgustes olles ehk käime mööda Oleviste kiriku võlve ja julgemad saavad imetleda vanalinna ka vaateplatvormilt. Kui juba kõrgustes käidud, tuleb ka Tallinnat maa alt imetleda ehk seikleme Bastioni käikudes. Aga et kõigeks selleks jõudu jätkuks voolime Raeapteegis mardileivast kujukesi.
Seiklus kestab 09:00 -15:00

Teisel päeval pühime Tallinna tolmu jalgadelt ning sõidame liinibussiga Türisallu, kus pangalt alla laskudes algab meie väike matk mööda mere kallast kuni Keila-Joani.
Seiklus algab 08:45 – 17:20

Kolmandal päeval lähme Piritale, et saada selgust, kes ikkagi elas Pirita kloostris ning kuidas sajandeid tagasi seal elu välja nägi. Kui kõik kloostri saladused on lahenduse leidnud, lähme Pirita jõge paatidega avastama.
Seiklus kestab 09:00 -15:00

Neljandal päeval sõidame rongiga Lohusse, et koos seigelda Kõnnu järve ja raba matkarajal.
Seiklus kestab 08:15 – 16:00

Viiendal päeval ootab meid Nõmme seikluspark, sest mis lastelaager see on kui ronida ega taeva ja maa vahel kõikuda ei saa.
Seiklus kestab 09:00 – 15:00


Vajalik info:

Enamus ajast oleme õues. Seiklus sobib kõige rohkem lastele, kes on 7.-12. aastat vanad.
Seiklus algab ja lõppeb kas Vabaduse väljakul või Balti jaamas, olenevalt, kuhu me see päev teel oleme.
Kui Sa ei saa kõigil viiel päeval meiega koos seigelda, oleme me rõõmsad isegi siis, kui Sa ühel päeval tulla saaksid.
Hind on 36€/laps üks päev või 139 €/laps viis päeva (hind sisaldab sissepääsu tasusid, paadisõitu, mardileiva kujukeste tegemist, rongi- ja bussipileteid). Alguse- ja lõpu kellaajad võivad natukene nihkesse minna olenevalt bussi- ja rong isõidugraafikutest.

Registreerimine: age@happydaystravel.ee või helista Age 5208899Saad ka registreerida siin. .

26 h netita

Matkamas

26 h netita

Tore laager

26 h netita

Tehtud

Translate »